Kontaktní údaje

 

GOTHIC
Rokycanova 40
615 00 Brno
tel.: +420 515 541 450
mobil: +420 603 427 706 (prosím respektujte, že jsme taky jen lidé a nejsme schopni - už kvůli svému okolí - být v práci "24/7/365". Volejte prosím jen v pracovní dny 9.00 - 17.00. Děkujeme za pochopení.)

email: gothic@gothic.czProvozní doba:

Nejsme klasický obchod s pevnou pracovní dobou. Býváme na výše uvedené adrese "pro veřejnost" zpravidla:

Po - Pá 10.00 - 12.00

Možnost návštěvy po 12:00 si prosím ověřte telefonicky kolem 11. hodiny. Zavíráme dle aktuálního množství práce na provozovně (často i velmi pozdě).Možnost osobního nákupu v provozovně, platba, EET:

Na provozovně ani v internetovém obchodě není možné platit platební kartou.

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Což znamená, že pokud nakoupíte u nás na provozovně s tím, že zaplatíte v hotovosti, bude Vám vystaven doklad dle zákona o EET.Konzultace při nákupu, zkoušení zboží:

Jsme firmou stále více distribuční než maloobchodní. Nicméně lze u nás při nákupu poskytnou i možnost vyzkoušení sluchátek či další techniky. Velmi ale doporučujeme dohodnout si termín předem, ideálně emailem.

Zkoušení, předvádění či konzultace jsou k dispozici výhradně našim zákazníkum, kteří k nám přicházejí nakupovat.

Děkujeme za pochopení.Jak se k nám dostanete:

Výdejní místo se nachází na křižovatce ulic Rokycanova, Kaleckého a Vymazalova, přímo u židenické pošty. Ulice Rokycanova je souběžná s ulicí Gajdošova a sice cca 200 m blíže k centru.

Vlastní dopravou: Jedete od centra po kolejích tramvaje po Cejlu, pak odbočíte u finančního úřadu vpravo, pokračujete pořád po kolejnicích na Bubeníčkovu, přejete most přes Svitavu, minete zábrdovický kostel a vojenskou nemocnici, kolem lázní, podjedete železniční most a v momentě, kdy koleje odbočují mimo silnici do leva na konečnou Stará osada, Vy pokračujete na křižovatku "T" s ulicí Gajdošova, kde odbočíte doprava, kolem nového domu Aeskulap, před kostelem zahnete doprava, z kopce rovně cca 200 m a jste tady. Jedete-li od ulice Provazníkovi či židenických kasáren, pokračujte kolem konečné na Staré osadě rovně přes světelnou křižovatku tamtéž po Gajdočově ulici, kolem nového domu Aeskulap a před kostelem zahnete doprava, z kopce rovně cca 200 m a jste tady.

Hromadnou dopravou z centra tramvají číslo 2 (hlavní nádraží, Malinovského nám.) nebo 3 (Česká, Moravské nám.) směr Stará osada až na konečnou. Vystoupíte a vrátíte se podél kolejí zpět až k přechodu se semaforem. Přejdete vlevo přes silnici, dáte se více-méně rovně (s drobnou kličkou vpravo-vlevo) a jste na Rokycanové. Zbývá Vám už jen asi 200 m. Okružními autobusy 84 (vystupte na Staré osadě - pak viz výše) nebo 44 opět na Starou osadu nebo o zastávku dříve (u kostela na Gajdošově ulici) - vejděte do podchodu pod silnici, z podchozu ven, cca 50 m rovně, pak doleva a jste na Kaleckého. Jen asi 200 m z kopce a jste tady.


 Provozovatel sluchátkové distribuce, sídlo, fakturační adresa a údaje:


S.I.C. spol. s r.o.
Na Folimance 2155/15
120 00 Praha 2
IČO: 25132253
DIČ: CZ2513225

Provozovna Brno: GOTHIC, Rokycanova 40, 615 00 Brno
Provozovna Praha: S.I.C. spol. s r.o., Mečislavova 164/7, 140 00 Praha 4


Za obaly prodávaných naší společností byl uhrazen pod ID EK-F00031651 servisní poplatek za zajištění zpětného odběru a využití obalového materiálu společnosti EKO-KOM, a.s. se sídlem v Praze.


Elektroodpad řešen v rámci Rema systému (www.remasystem.cz).